GTX 970 Sisteme PSU Tavsiyesi

Koyduğunuz görüntüdeki fiyatlar şu anki fiyatlarıyla aynı değil. Siteye tekrar girmenizi tavsiye ediyorum. Ancak aynı fiyata çok rahat Skylake sistem toplayabilirsiniz.

Şöyle söyliyim aynı fiyata daha performanslısı varken gerek yok. Skylıke sistem daha ileriye dönük olacaktır.

Sıkıntıdan ziyade, eski mimarili PC toplaman tamamiyle yanlış bir hareket. Yıl olmuş 2016. Skylake ve DDR4 sistemler çıkmış ve onlar satılıyor. Yeni mimariler de kapıda iken bunları bırakıp DDR4 ve Skylake'e vereceğin aynı miktardaki parayı DDR3 ve Haswell'e yatırman mantıksız. iphone 5'e iphone 6'dan daha fazla ücret ödeyerek satın almak gibi bir şey yaptığın. Bütçe belirtip yeni bir sistem tavsiye konusu açarsan anlayan arkadaşlar sana PC toplamakla ilgili yardımcı olabilir. Yoksa yanlış bileşenlere yönelip, pişman olmanı istemem.
Saol Teşekkür Ederim.

Sıkıntıdan ziyade, eski mimarili PC toplaman tamamiyle yanlış bir hareket. Yıl olmuş 2016. Skylake ve DDR4 sistemler çıkmış ve onlar satılıyor. Yeni mimariler de kapıda iken bunları bırakıp DDR4 ve Skylake'e vereceğin aynı miktardaki parayı DDR3 ve Haswell'e yatırman mantıksız. iPhone 5'e iPhone 6'dan daha fazla ücret ödeyerek satın almak gibi bir şey yaptığın. Bütçe belirtip yeni bir sistem tavsiye konusu açarsan anlayan arkadaşlar sana PC toplamakla ilgili yardımcı olabilir. Yoksa yanlış bileşenlere yönelip, pişman olmanı istemem.
Bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim siz olmasanız ne yapardık bilmem.

Aerocool Kcas 600W işini fazlasıyla görecektir.
Corsair 650W 80+ güzel olmaz mı?

Sağol teşekkür ederim.
Siz bu işlerden iyi anlıyorsunuz kaç yaşındasınız?

Bana yardımcı olduğun için teşekkür ederim, siz olmasanız ne yapardık bilmem.

Corsair 650W 80+ güzel olmaz mı?

Siz bu işlerden iyi anlıyorsunuz kaç yaşındasınız?
Ve de aynı şehirde oturuyoruz.

Sıkıntıdan ziyade, eski mimarili PC toplaman tamamiyle yanlış bir hareket. Yıl olmuş 2016. Skylake ve DDR4 sistemler çıkmış ve onlar satılıyor. Yeni mimariler de kapıda iken bunları bırakıp DDR4 ve Skylake'e vereceğin aynı miktardaki parayı DDR3 ve Haswell'e yatırman mantıksız. iPhone 5'e iPhone 6'dan daha fazla ücret ödeyerek satın almak gibi bir şey yaptığın. Bütçe belirtip yeni bir sistem tavsiye konusu açarsan anlayan arkadaşlar sana PC toplamakla ilgili yardımcı olabilir. Yoksa yanlış bileşenlere yönelip, pişman olmanı istemem.
Bir soru daha soracağım. Ana kartım ASUS Z97 Pro Gamer ve ekran kartım ASUS GTX 970 olursa ne değişir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttiğim gibi DDR3 ve Haswell bir sistem olur. Değişen üretim mimarisi ve yılı. Herzaman yenilik ve güncellik taraftarıyım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı