GTX 970 VGA Monitöre Bağlama

sero55

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yakında Gtx 970'li bir bir bilgisayar toplıyacağım ama gtx970'te vga girişi yok ve benim monitörüm de vga çıkışlı, böyle bir durumda olan var mı, illa çevirici mi almam gerekiyor?

Peki gtx 1060 a ayriyetten displey dönüştürücü alırsam vga monütörden görüntü alabilirmiyim
(Görüntünün iyiligi onemli degil gecici olarak kullanicam)

Bu yarış arabasına kabak lastik ile binmeye benziyor. Gidermi ? tabiiki gider ama nasıl gider. Sorun sizde bu şekil bence. Çevirici vs düşünmeyin en azından dvı mönitöre acilen geçin. Kabak lastikleri atın :)

Bu yarış arabasına kabak lastik ile binmeye benziyor. Gidermi ? tabiiki gider ama nasıl gider. Sorun sizde bu şekil bence. Çevirici vs düşünmeyin en azından dvı mönitöre acilen geçin. Kabak lastikleri atın :)
Kabağı mabagi bırak ben zaten geçici olarak kullancqm dedim 4000 tl lik sistem topluom monitör icin suan param yok 2 ay sonra falan alicam çalıştiri mi calistirmaz mi onu söyle

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı