GTX 970 vs Titan Karşılaştırması

Merhabalar! Geçen konunun karışması üzerine tüm testleri bir konuda toplamaya karar verdik. Bu şekilde daha anlaşılır olacağını düşünüyorum. Şimdi ben testlerin tümünü buraya atıyorum.

Kendi testlerim:
Battlefield 4 Ayarlar:
BF 4.jpg

Battlefield 4 Test:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Grand Theft Auto 5 Test (Ayarlar Videoda):
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Far Cry 4 Ayarlar:
FarCry4_2015_04_19_14_16_57_922.jpg

Far Cry 4 Test:

3D Mark Demo Firestrike 1.1 Sonuçları
3D Mark 1.jpg
3D Mark 2.jpg
3D Mark 3.jpg
3D Mark 4.jpg

Valley Benchmark Sonuçları:
Valley.jpg
Valley Benchmark.jpg

@er36po Abi'nin Testleri:
Valley Benchmark:
Sistem DEF. 2.jpg

3D Mark Demo Firestrike 1.1
FIRE STRKE.png

Battlefield 4:

Far Cry 4:

Grand Theft Auto 5:

Son olarak forumu biraz kirletmiş olduk iki aynı konu ile ancak diğer konu çok karışmıştı araya başka testler atılmıştı. Anlayışınız için teşekkürler. İyi forumlar. :)

Son düzenleme:
Gerçekten güzel testler olmuş. Testleri izlerken en az sizin kadar heyecanlıydım.:)
Sanırım bu testlerin yapılmasına neden olan asıl şey @sefa1937'nin (Endülüs Özbay) yaptığı ekran kartı sıralamasıydı. @er36po Bu sıralamada değişiklik yapılması gerketiği konusunda haklıymış.
Bu arada testleriniz tamamen bitti dimi? (Sanırım bunları 1.5 ay önce yazmalıydım.)

Evet, testlerimiz bitti.:)
Aslında bu testleri daha geniş kapsamlı (Daha çok oyun ile) yapabilirdik ancak TtNet'in o rezil Up.'ı ile pek mümkün olmadı... Yalnızca GTA 5'i yaklaşık 1 günde UP. edebildim.(n)

Kendimce özetliyeyim: Genel anlamda GTX Titan önde. (Daha çok BenchMark ve OC'da) Ancak OC'suz olarak oyunlarda hemen hemen aynı performans sergilediklerini görebiliriz.
Sonuç olarak, oyun amaçlı alınması gereken kart kesinlikle GTX 970'dir.(y)

Elbette, sadece oyun beklentisi olanın gidip GTX Titan alması gereksiz olur. Zatan bakacak olursak arada aşırı fark yok. (Oyun performansı)
Haklısınız, TTNET'in bize sundukları gerçekten rezalet.:(
Neyse, sonuç olarak sıralamanın yanlış olduğu konusunda haklıydınız. Sizle aynı fikirde olmayanları da bilgilendirmiş oldunuz.:)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı