GTX 980 GTX 960 olarak görünüyor

Oğuz Kağnıcı

Hectopat
MSI marka gtx 980 ekran kartım şu an hem nvidia'nın yazılımında hemde dxdiag da gtx 960 olarak gözüküyor sistemi ilk topladığımda dikkat etmedim ama driverı yükledikten sonra dikkatimi çekti sizce sebebi nedir ? @Recep Baltaş

Var olan ekran kartı sürücüsünü kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyebilir misiniz? ayrıca GTX980 olduğuna emin misiniz?

Ya biri çok fena kekledi(2. el aldıysanız) yada sıfır aldıysanız kutu'ya yanlış ekran kartı konuldu( ki hiç zannetmiyorum).

Kart Amerika'dan Fry's adlı mağazadan alınmıştır dolayısıyla sıfırdır.Sürücüleri kaldırıp tekrar yükledim fakat hiçbir şey değişmedi.Hatta format atıp sürücüleri tekrar yükledik fakat yine bir şey değişmedi.Kartın üzerindeki barkodda "GTX 980" yazıyor.BIOS'tan olduğunu düşünüyoruz.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

GTX 980 barkodu GTX 960 ' a yapıştırılmış. Kandırmak içinde 4 GB modelini yollamışlar.

İşletim sistemide önemli. Windows 7 de r9 280x, HD 7970 görünüyordu. Ancak sizin durum farklı gibi kaldırılmış olabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…