Gtx 980 mi ? Gtx 780 sli mı? Gtx 780 ti mı?

Ben öyle sanmıyorum. O konuyu tam okuyun. @Oğuzhan Yıldırım çok iyi bir cevap vermiş.
O konuyu tam okudum zaten. Sadece Gtx 970 SLI fps'inden Gtx 970 tek kart FPS ini çıkartırsanız ve bunu SLI Gtx 970 FPS - Gtx 970 FPS/Gtx 970 FPS yaparsanız performans artışının ne kadar olduğunu görürsünüz. İki şekildede tek kart Gtx 980'den daha fazla. Tabi bunlara bakarak siz tek kart ben SLI tercih ederim o ayrı mesele.

O konuyu tam okudum zaten. Sadece Gtx 970 SLI fps'inden Gtx 970 tek kart FPS ini çıkartırsanız ve bunu SLI Gtx 970 FPS - Gtx 970 FPS/Gtx 970 FPS yaparsanız performans artışının ne kadar olduğunu görürsünüz. İki şekildede tek kart Gtx 980'den daha fazla. Tabi bunlara bakarak siz tek kart ben SLI tercih ederim o ayrı mesele.
İyi açıklamışsın fakat ben o resimlere güvenmiyorum ancak Technopat Sosyale yüklenen fotoğraflara güvenirim (tabi güvenilir siteler de var).

Son çıkan 980 veya 970 SLI performansını bilmiyorum ama SLI'NIN CF'den daha iyi performans verdiğini testlerden görmüşdüm. Yaklaşık olarak %50-%60 SLI performansı vardı %90 olurmu sanmıyorum ama belki olmuşdur.:D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı