GTX 980 ya da R9 290X

Melik

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Lisans/Pilotaj
Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım R9 serisi alanlara orijinal oyunlar hediye ediliyor ayrıca üst düzey bir ekran kartı GTX'ler kadar olmasa da fakat şu sıralar tercih edile bilinir.

amd tercihim olurdu ikisi arasında, daha yüksek belleek bant genişliği ve oyunlarda gelişen mantle desteği beni cezbetti doğrusu bir de fiyat faktörünü unutmamak lazım. asusun modelini alırdım 290x cehpesinde, ama 295x2 de oyuna dahil olmuşsa fazla söze gerek yok 295x2 alır yürür.

amd tercihim olurdu ikisi arasında, daha yüksek belleek bant genişliği ve oyunlarda gelişen mantle desteği beni cezbetti doğrusu bir de fiyat faktörünü unutmamak lazım. asusun modelini alırdım 290x cehpesinde, ama 295x2 de oyuna dahil olmuşsa fazla söze gerek yok 295x2 alır yürür.
Teşekkür ederim fatsaliedip musadenizle size bir sorum var peki Nvidia tarafından hangisi daha iyi ?????

Tabi ki r9 295x2 ezer geçer. Gtx 980 alacaksan kesinlikle zotac gtx 980 amp! extreme şuan için çekirdek,bellek ve boost hızı en yüksek marka ve incelemesi'de burada sıcaklık değerleri inanılmaz iyi.

Zotac GTX 980 AMP! Extreme Edition video inceleme | HWA
Teşekkür ederim Uğur Öztürk r9 295x2 ile Zotac GTX 980 AMP! Extreme Edition ekran kartlarını güvenerek karşılaştırabileceğim siteler var mı ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı