GTX Titan & GTX 970 Test Hazırlığı

Babanla konusayim, bizim oraya gel :D
Şaka yapıyorum. :D Alın 10 tur binin. İyice bisiklete döndü olay. :D
Bu arada @er36po Abi testleri Youtube'a yükleyemeye çalışıyorum. Ancak "İşleniyor: %0" yazıyor. 20 dakika oldu. Değişen bir şey yok. Ne yapmalıyım?

@er36po Abi testleri Youtube'a yükleyemeye çalışıyorum. Ancak "İşleniyor: %0" yazıyor. 20 dakika oldu. Değişen bir şey yok. Ne yapmalıyım?
Videoları sıkıştırdınız mı?
Ben Sony Vegas Pro ile sıkıştırp öyle atıyorum youtube'a.

Örneğin, 1 GB'lik bir videoyu 1080p olmak kaydıyla 100-200 MB'a sıkıştırmak mümkün.

Videoları sıkıştırdınız mı?
Ben Sony Vegas Pro ile sıkıştırp öyle atıyorum youtube'a.

Örneğin, 1 GB'lik bir videoyu 1080p olmak kaydıyla 100-200 MB'a sıkıştırmak mümkün.
Ben de 2.5 GB'lık bir videoyu Moo0 Video Minimizer ile 500 MB yapıp yükledim. Ancak yüklemeden sonra işleme başladı ve orada takıldı kaldı.

Tamamdır işleme işi tamamlandı. Ancak şuan video 360P. İnternette okuduğuma göre zamanla 144-240-720-1080 gibi seçenekler geliyormuş. 1-2 saat sonra. O arada da BF 4 testi yüklensin. :)

Abi benim videolar, testler, fotoğraflar her şey hazır. Senin testler de hazır mı? Ona göre sabah mı açayım şimdi mi konuyu? Kullanıcı incelemeleri bölümüne açsam yanlış olmaz herhalde. :) @er36po

Abi benim videolar, testler, fotoğraflar her şey hazır. Senin testler de hazır mı? Ona göre sabah mı açayım şimdi mi konuyu? Kullanıcı incelemeleri bölümüne açsam yanlış olmaz herhalde. :) @er36po
Sizin yaptıpınız Ayarlar ve testlere göre yapacağımda henüz bir şey yapamadım.

İnceleme Bölümüne acmanız gerek diye düşünüyorum. Sonuçta bu bir karşılaştırma incelemesi.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı