GTX Titan'ın Üretimi Duracak mı?

Spontune

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Tanıtılan 1070 ve 1080 sonuçları baya aykırı çıktı. Mesela 1080 titanı falan çok rahat geçiyor. Şimdi maliyet de düştü diye düşünüyorum teknoloji ilerledi işte ne biliyim mesela 1060 75 watt güç tüketecek falan bundan yola çıkarak bazı şeylerin kolay erişilebilir olduğunu anlıyoruz. 1080 titanı geçiyorsa titana ne olacak? Render konusunda titan daha mı iyi 1080'den? Titan üretimi duracak mı? 2000 liraya titanı geçen ekran kartı var titanın fiyatı 2000 aşağısına düşer mi eğer satılamazsa? 780 Ti 980'i geçemiyor ama hala çok pahalı. Eski kartlara ne olacak çok merak ediyorum. Titanı geçen ve ondan daha az güç tüketen bir ekran kartı. Üstüne daha ucuz. Piyasayı kökten değiştirecek mi? Ben bunları merak ediyorum. Fiyatı ne kadar olacak ne zaman Türkiye'ye gelecek bu sorulardan ziyade şimdiki kartlara ne olacak onu merak ediyorum. Titanın üretimi duracak mı mesela veya 9xx serisi ekran kartların. Bu piyasa konusunu ve şirketlerle alakalı fikirleri olanlar cevaplasın. Şimdiki kartlara ne olacak?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı