GTX1050 Gaming Ekrana Görüntü Gelmeme

Bypayten

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, sabah bilgisayarı açtım, yemek yedim ve geri geldim. Bilgisayar kapalıydı, açtığımda görüntü gelmiyordu. Ekran kartı, işlemci vs. parçaları çıkardım, yeniden taktım yine hiçbir tepki vermedi. PC çalışıyor ama görüntü yok. Başka monitörde denedim gelmedi görüntü. CMOS reset yaptım olmadı. BIOS pilini çıkardım taktım olmadı fakat bazen ekran geliyor ama bazen de ekran gelmiyor. Ekran geldiği zaman BİOS 8302 Hatası ile karşılaşıyorum. RAM'leri, her şeyi soktüm yine olmadı. Ne yapmam gerekiyor_

İşlemci: AMD Phenom II X4 945 Processor 3.00 GHZ
Ekran Kartı: GTX 1050 GAMİNG X 2GB
4GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, sabah bilgisayarı açtım, yemek yedim ve geri geldim. Bilgisayar kapalıydı, açtığımda görüntü gelmiyordu. Ekran kartı, işlemci vs. parçaları çıkardım, yeniden taktım yine hiçbir tepki vermedi. PC çalışıyor ama görüntü yok. Başka monitörde denedim gelmedi görüntü. CMOS reset yaptım olmadı. BIOS pilini çıkardım taktım olmadı fakat bazen ekran geliyor ama bazen de ekran gelmiyor. Ekran geldiği zaman BİOS 8302 Hatası ile karşılaşıyorum. RAM'leri, her şeyi soktüm yine olmadı. Ne yapmam gerekiyor_

İşlemci: AMD Phenom II X4 945 Processor 3.00 GHZ
Ekran Kartı: GTX 1050 GAMİNG X 2GB
4GB RAM.
Anakartınızın modeli nedir? CMOS sıfırlama ile olmadıysa büyük ihtimalle donanımsal bir sorundur.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı