GTX1650 vs GTX1650 refresh

GTX1650 ile GTX1650 refresh.
Aralarında fark var mı? Yoksa Monster'ın laptopları tatlı göstermek için izlediği bir strateji mi?

Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum. YouTube'da bir video bulamadım. GDDR5 GTX 1650, refresh modeli ise GDDR6 ne gibi bir farklılık yaratır bilgim yok... Tek fark bu gözüküyor.

Farkı görebilirsiniz. Masaüstü ekran kartı olarak bu fiyatlara satıldığı sürece almaya değmez ama laptoplar için bir şey diyemeyeceğim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bahsettiğimiz laptop modelleri için olan ekran kartı bu yüzden masaüstü deneyimlerini atmanız çok da mantıklı olmuyor. Laptoplarda görülen fark masaüstlerine göre çok çok daha küçük olabiliyor. Yine de teşekkürler.

Aradaki farkı anlamak için değerlendirelebilir bence hocam. Tabii ki laptoplarda daha az performans verecektir bu kartlar yüzdelik olarak bir fikir oluşturması için attım ben.
Buyrun burada da yeni sürümle yapılan testler laptop için yalnız karşılaştırma değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu da eski 1650 için olan testler karşılaştırabilirsiniz. Tabii laptop markaları farklı sanırım soğutma performansları da etkili olacaktır. İşlemci farkı da var unutmadan ancak en yakın bulabildiğim bunlar.

Son düzenleme:
Aradaki farkı anlamak için değerlendirelebilir bence hocam. Tabii ki laptoplarda daha az performans verecektir bu kartlar yüzdelik olarak bir fikir oluşturması için attım ben.
Buyrun burada da yeni sürümle yapılan testler laptop için yalnız karşılaştırma değil.

Bu da eski 1650 için olan testler karşılaştırabilirsiniz. Tabii laptop markaları farklı sanırım soğutma performansları da etkili olacaktır. İşlemci farkı da var unutmadan ancak en yakın bulabildiğim bunlar.

Elinize sağlık teşekkürler hocam :)

Yeni konular

Geri
Yukarı