Elektronik GTX1660 Ti 6 GB 5699 TL

Sağolun hocam. 6600 Pulse aldım. Gönül isterdi ki DUAL veya XFX alayım ama aradaki fiyat farkı mantıklı gelmiyor.
1300tl fark vardı en son şu anda 1500 tl var eğer fiyatlar artmadıysa. Bana da mantıklı gelmiyor o parayla ya ekipman ya da daha iyi parça alırdım.

1300tl fark vardı en son şu anda 1500 tl var eğer fiyatlar artmadıysa. Bana da mantıklı gelmiyor o parayla ya ekipman ya da daha iyi parça alırdım.
DUAL ile aralarında 1500 TL var aşırı fazla. SWFT 210 ile 400 TL var ama onu da ödemek pek istemedim.

DUAL ile aralarında 1500 TL var aşırı fazla. SWFT 210 ile 400 TL var ama onu da ödemek pek istemedim.
400tl bence de değmez. Daha bunun oyun parası da var. Sonsuza kadar aynı oyunu oynamak sıkıyo.

Aynen öyle. Üst seviye bir ekran kartı olsa aradaki farkı öderdim ama bunda mantıksız.

Aynen öyle. Hani ROG ile 400TL fark olsa gözüm kapalı ama bu modelde hem ROG yok ya da başka üst düzey modeller yok ısınmadığı için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…