GTX1660 Ti için Dark Force 500W PSU uygun olur mu?

RACONSALEX

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba elimde bendeki PSU'ya sahibim, Gigabyte 1660 Ti için uygun mudur?
Birni de eğer uygun değilse aynı boyutlarda PSU önerir misiniz, ben bunu buldum, gene de bir size sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba elimde bendeki PSU'ya sahibim, Gigabyte 1660 Ti için uygun mudur?
Birni de eğer uygun değilse aynı boyutlarda PSU önerir misiniz, ben bunu buldum, gene de bir size sorayım dedim.
Hocam eski bilgisayarımda GTX 1660super ekran kartım vardı dark ın 500w PSU su vardı 12v kanalından 350watt veriyordu 3 sene kullandım sistemi bir kere bile güçle alakalı sıkıntı çıkartmadı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Hocam eski bilgisayarımda GTX 1660 Super ekran kartım vardı Dark'ın 500W PSU'su vardı 12v kanalından 350watt veriyordu 3 sene kullandım sistemi bir kere bile güçle alakalı sıkıntı çıkartmadı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Gayet yeterli ve uygun şahsen.

Sertifikasız bir PSU ama bozma ihtimali var mı?

Vallahi hocam ben dediğim gibi 3 sene kullandım hiçbir şey olmadı kullanın.

Hatta şimdi gördüm kullandığım PSU sizinkiyle aynı.

Daha öncesinden vioco marka RX 580 kullandım şöyle diyeyim dün kullanıyorum hiçbir şey yok bugün açıyorum güç geliyor ama görüntü gelmiyor bir de hocam sizin şu anki sistem nedir?

Şu an RX 6650 XT Ryzen 5 5500 kullanıyorum güç kaynağımda Game Booster 650watt bir sıkıntısı yok gayet memnunum.

Aynı PSU değil ama siz yine de sorun olmaz diyorsunuz doğru muyum?

Şu an RX 6650 XT Ryzen 5 5500 kullanıyorum güç kaynağımda Game Booster 650watt bir sıkıntısı yok gayet memnunum.

2.el Gigabyte 1660 Ti alacağım Ryzen 5 2600 işlemciye sahibim sıkıntı çıkmaz umarım.

Geri
Yukarı