GTX1660S i5 9400F sisteme macOS kurulur mu?

burakcakar

Kilopat
Yer
Adana,Turkey
Daha fazla  
Meslek
Ziraat Mühendisi
Arkadaşlar sistemim şu şekilde;
i5 9400F / 1660 Super Ventus OC / 8 GB RAM / H310A PRO

Arkadaşlar bu sisteme sadece LoL oynatabilse yeterli herhangi bir macOS sürümü olursa sevinirim. Sanırım ekran kartından dolayı kuramıyorduk ama belki yeni bir şey gelmiştir diye konu açmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar sistemim şu şekilde;
i5 9400F / 1660 Super Ventus OC / 8 GB RAM / H310A PRO

Arkadaşlar bu sisteme sadece LoL oynatabilse yeterli herhangi bir macOS sürümü olursa sevinirim. Sanırım ekran kartından dolayı kuramıyorduk ama belki yeni bir şey gelmiştir diye konu açmak istedim. Şimdiden teşekkürler.

Hocam bir şey soracağım, neden macOS?

Desteklenen/destkelenmeyen kartlar:

Hocam bir şey soracağım, neden macOS?
Zevkine uğraş olsun :D
Kurarsınız kurmasına, ne tanıtabileceğiniz bir iGPU ne de dGPU bulunmakta. Kurduktan sonra hiçbir işlevi kalmıyor sistemin. Haliyle uyumlu bir ekran kartı almanız gerekiyor. Elinizdekini, yukarıda bulunan konudaki bir kart ile takaslamayı düşünebilirsiniz eğer çok gerekliyse.

Anladım hocam teşekkürler.
Kurarsınız kurmasına, ne tanıtabileceğiniz bir iGPU ne de dGPU bulunmakta. Kurduktan sonra hiçbir işlevi kalmıyor sistemin. Haliyle uyumlu bir ekran kartı almanız gerekiyor. Elinizdekini, yukarıda bulunan konudaki bir kart ile takaslamayı düşünebilirsiniz eğer çok gerekliyse.

Bir sorum olacakdı diyelim ki sistemi kurduk oyun çalıştırsak ekran kartı çalışmaz mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı