GTX460 GTA 5 İçin Yeterli mi?

Kart elinizde var mı, yoksa yeni mi alacaksınız? Yeni alacaksanız GTX 460 almanızı önermem. Bayağı eski nesil bir kart.

1440*900 çözünürlükte 50 FPS civarı alınıyor bu video biraz fikir edinmenizi sağlayacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartını almayı düşünüyorum eski dediniz ama o fiyata gddr5 ve 256 bit lik bir ekran kartı yok eski olması ne sorun çıkarır ?

Ekran kartını almayı düşünüyorum eski dediniz ama o fiyata gddr5 ve 256 bit lik bir ekran kartı yok eski olması ne sorun çıkarır ?
R7 250 almanı öneririm, hem güncel hem de 2 gb belleği var. Texture packleri açarken sorun yaşatmaz pek fazla.

Asıl önemli olan kartın mimarisi, soldan 2.sayısı ve kartta kullanılan GPU. Bit ve VRAM sonradan gelir, GTX 980 bile 256 bit veri yolu ile geldi ona bakarsanız. Size önerebileceğim en azından GTX 750 veya R7 250 alın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gtx 750 ' ye bütçem yeterli deil ama r7 250 oldabilir peki r7 250 gta 5 de nasıl bir perfprmans verir

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı