GTX560 Ti El Capitan Tanıtma Sorunu

halilkarakuyu

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi geceler cümleten. Bugün itibari ile güncel olan sistemi kurdum hiçbir sorun yaşamadım sadece ekran kartını çalıştıramadım son güncel sürümü indirmeme rağmen ekran kartı çalışmadı nerede hata yapıyorum sizce ? Bir türlü sorunu çözemedim nv_disable=1 ile açılıyor diğer türlü tam açılırken sinyal yok diyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:

Ekran kartını bu şekilde tanıttım hdmi ile görüntü alıyorum ama nv_disable=1 komutu olmadan açılmıyor komutu kaldırdığımda ise ekran gelecekken siyah ekran geliyor ve hdmi ile bağlantı kesiliyor. Dediklerinizi uyguladım sonuç yine aynı :/

Resimde tanımış görünüyor yalnız?
Config dosyanı Clover Configrator ile aç. Graphics sekmesinde Inject NVIDIA seçeneğini işaretle.
DVI portu üzerinden bağla.

Resimde tanımış görünüyor yalnız?
Config dosyanı Clover Configrator ile aç. Graphics sekmesinde Inject NVIDIA seçeneğini işaretle.
DVI portu üzerinden bağla.
Öncelikle teşekkür ederim zaman ayırıp yazdığınız için. Inject NDVIDIA seçeneği işaretli haldeyken bu şekilde tanıyor zaten hocam DVI portu üzerinden kablo alıp bağlamayı deniyeceğim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı