Gtx650 Ti Ekran Kartına 420w PSU Yeterli mi?

noobgamer

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar iyi akşamlar güzel kardeşlerim. Şu anki sistemim i5 661 6gb ram 1tb hafızam var 9800 gt 1gb 256 bit ekran kartım var. Dx 11 desteklemediğinden dolayı değiştirmek istiyorum. Psu'm gigabyte ge-c4 20A c2 420 W gtx650ti boost için yeterli olur mu ? Cevaplar için teşekkür ederim şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim kardeşim önerin için de sağol ama bütçem kısıtlı. 450 liraya kadar bir gtx650 bir de hd7850 arasında kaldım. Gtx650ti boost daha makul geldi hem de watch dogs veriyorlar

Asus GTX 650 TiB almanı öneririm fiyat/performans açısından gerçekten çok müthiş. Şimdiden hayırlı olsun kardeş
Sağol kardeşim sence de 420W lik psu yeterli olur mu sorduğum çoğu kişi markası gigabyte olduğundan dolayı kaliteli olduğunu ve yeteceğini söyledi. Senin de fikrin nedir? Ne kadar fikir gelirse o kadar iyi.

Büyük ihtimal yetecektir ekran kartıyla işlemci ortalama 300 TL taş çatlasa. 350 TL yeter yani sorun olmaz.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    17,1 KB · Görüntüleme: 621
  • Ekran Alıntısı.PNG
    17,1 KB · Görüntüleme: 511
Bildiğinizi okuyun hocam. Bakalım sürücü desteğini ne kadar alacaksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…