GTX650Ti vs HD7850

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Apocalypse

Kilopat
Yer
İzmir, Turkey, Turkey
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar yaz ayında 2-3 parça değişimi yapacağım. Bütçe ekran kartı için 450 TL. Ben 2 ürün arasında kaldım.

VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

VATAN COMPUTER - ASUS - GTX650Ti Boost DirectCUII O.C GDDR5 2GB 192Bit Nvidia GeForce DX11.1 Ekran Kart

Hangi ürünü niçin seçtiğinizi de belirtirseniz sevinirim arkadaşlar.

NOT: Kullandığım monitör VGA bağlantısı kullanıyor bu yüzden dalgalanma sorunu gibi sorunlar yaşamayacağım ekran kartını söylerseniz sevinirim. İyi günler.

Yazın konu aç. Yaza kadar belkide GTX 760 alabilirsiniz. Bir şey söylemek için çok erken.

İmzanızdaki sistemin ekran kartını değiştirecekseniz bence hiç uğraşmayın . Yazın sıfırdan bir pc toplayın derim .

Ben kesinlikle hd 7850 yi tavsiye ederim. Şahsen sapphire hd 7850 2gb o.c. Geçen hafta sonu aldım. Gayet memnunum. Battlefield 4 , Dayz standalone crysis 3 gibi oyunlarda ultra ayarlarda gerçekten en az 30-40 fps alıyorum. Ortalama crysis3 hariç diğer oyunlarda 50-60 fps alıyorum . Dolar biraz aşağı inene kadar hemen almak istiyorum diyorsan bence hd7850 tercih etmelisin. Nvdia bakkaldan 5tl ye aldığın sakıza benzer :D .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı