GTX760 Twin Frozr Gaming O.C. GDDR5 2GB 256Bit Nvidi GeForce DX11.1 Ekran Kartı

Böyle bi cevap bekliyordum. Bir çok kullanıcı bu yönde şaşırıyor bende dahil. Bazen kart 170 isterken Soğutma sistemi ile 500W isteyen bir kart görmüştüm. Soğutma sistemi bu kadar yüksek güç çeker mi ? Sırf emin olamadığımda 750Power aldım acıckası .

Emin değilim ama hatırladığım kadarıyla kutunun üstünde MSI'ın bilgilendirmeside vardı.yani önce ekran kartını alıp güç tüketim değerlerine bakabilirsin güç kaynağı ondan sonra alınabilir.bir de aratırsan incelemelerini yabancı abiler güç tüketim testine de sokup paylaşıyorlar verileri ben kenidm için DirectCU 660ti'ın kılı kılına ne harcadığını öğrendim.

Kutuyla gelen soğutma referansın iki katı güç çekmez abi zannetmiyorum.kartın üzerinden alıyor gücü mimarisi ona göre değişiyor zaten.o adam kendi su soğutma filan kurmuştur ekran kartın üzerine yapılabiliyor çünkü,soğutma bloğunu vidaları çıkarıp sökebilirsin rahatlıkla.

@Sebastian Vettel Zaten arkadaş yardımcı oldu. İstediğim cevabı verdiğinide belirttim başka konularda bilgilendirdi beni. Sizede teşekkür ediyorum ama. Önce aratıştırıp sonra yazarsanız sevinirim. Yanış yönlendiriyorsunuz :).

Ben bu kartın asus olanını almayı düşünüyorum, ikisi arasındaki farkları paylaşabilir misiniz?
youtube da aynı modelin tüm markalarını karşılaştıran bir abimiz var. asus modeli çekirdek hızı 13 mhz daha yavaş ve sıcaklık olarak 3 derece daha serin. fark bu.fiyat farkını maalesef bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı