GTX765M FPS Drop Sorunu

2ndlaw

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. League Of Legends olsun CS:GO olsun bu tarz oyunların hepsinde FPS drop yaşıyorum. Oyun için ortalama 150 FPS alıyorum. Bazı oyunlar bu FPS 150'de dururken birden 10'a düşüyor. Hiçbir şekilde kasma durumu olmuyor. Oyun tamamen takılıyor. Dona dona oynanıyor. Lakin oyunu kapatıp tekrar açtığımda bu sorun çözülüyor. Çözümü nedir? Teşekkürler.

Ani fps drop bendede oluyor. Oyuna ani bir efekt olunca 1-2 sn donup düzeliyor. Recep abinin konusundaki ayarları yaptım.
İşlemci güc yönetimi %100de.

Ani fps drop bendede oluyor. Oyuna ani bir efekt olunca 1-2 sn donup düzeliyor. Recep abinin konusundaki ayarları yaptım.
İşlemci güç yönetimini nasıl artırabilirim peki?

Bende düzelmiyor oyuna restart atmam gerekiyor. Kapatıp açınca bir sorun kalmıyor. Anlamadığım olay bu.

Sıcaklıklara bakıp bizi bilgilendirirsen yardımcı olabiliriz.

Hocam hem sıcaklıkları bir gözlemleyin. Bir de hangi oyunları oynuyorsunuz hocam?

Dosya Ekleri

• qewqe.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 320
  • asdasdsdaad.jpg
    91,9 KB · Görüntüleme: 288
Sıcaklıklar çok yüksek, termal macun değişimi ve fan temizliği yaparsanız düzelme ihtimali var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…