gtx780'li pc mi Yoksa ps4 mü?

İşde zaten ona üzülüyorum lakin oyun optime sorunlu olabilir ve bu videoları upload edenler korsan olarak ettiler. çünki daha piyasaya çıkmadı hocam ama eminimki 4xmsaa ile ulltrada 55 60fps alabilirim diye tahmin ediyorum. 8xmsaa çok fazla bana göre ve gereksiz.

Evet arkadaşlar Sistem iyimidir bende zaten harddisk var diye almıyorum :)

Dosya Ekleri

• sistem 4.png
    sistem 4.png
    59 KB · Görüntüleme: 387
230TL'nin degerini bilmelisin fakat ne diyeyim, hayirli olsun.
O SSD'ye sakin para verme. 840 Evo al. Guc kaynagini Corsair VS650 sec.

O zaman alıyorum hocam Çok teşşekür ederim sakın yanlış anlamayın pek bilmem psu işlerini ben yazana bakıyordum hep :) Tekrardan teşşekürler.

Ya bunlar yerine göre güzel hadiseler arkadaşlar. PC sistemleri ile konsolların karşılaştırılmasını anlamıyorum ben. Konsolları kendi içinde kıyaslasanız hadi neyse. Konsolda oyun oynamanın ayrı bir zevki vardır PC'de ise ayrı. Devir exclusive devri mesela. Konsollara çıkan çok kaliteli oyunlar var pc'lerde göremediğimiz, keza sadece Pc platformunda gördüğümüz, konsollarda yer almayan yapımlar da var. Hakikaten oyunlarla yakından alakalıysan, hangisi hangisini döver yerine bir konsol ve bir de PC sistemi edinmek çok daha iyi bir adım olurdu bence.

saygılar.

Ya bunlar yerine göre güzel hadiseler arkadaşlar. PC sistemleri ile konsolların karşılaştırılmasını anlamıyorum ben. Konsolları kendi içinde kıyaslasanız hadi neyse. Konsolda oyun oynamanın ayrı bir zevki vardır PC'de ise ayrı. Devir exclusive devri mesela. Konsollara çıkan çok kaliteli oyunlar var pc'lerde göremediğimiz, keza sadece Pc platformunda gördüğümüz, konsollarda yer almayan yapımlar da var. Hakikaten oyunlarla yakından alakalıysan, hangisi hangisini döver yerine bir konsol ve bir de PC sistemi edinmek çok daha iyi bir adım olurdu bence.

saygılar.
Kesinlikle haklısın bende öyle düşündüm son 2 günde pc'yi bi toplim 5 6 ay sonra konsolda alabilirim hem ucuzlar :) Teşşekürler.

Mesela PS4 fiyatına sistem toplanır diye düşünenlerde var. Ancak oyun geliştiricileri konsola önem veriyorlar. Bunun sebebide PC ' de korsan oyunculuğun yaygınlaşmış olmasıdır. Mesela BF4, COD gibi popüler FPS oyunları eski nesile çıkıyor. Yani güncel oyunlar PS3 ve Xbox 360 ' a çıkıyor. Bunun sebebi oyun geliştiricilerin konsola önem vermesidir. Ancak 2006 ' da bir sistem toplasaydınız bu oyunları çalıştırmazdı. Çünkü oyun geliştiricileri PC ' ye oyun yaparken belli bir sistem gereksinimi yapıyor. Ancak konsola oyun yaparken oyunu konsola göre tasarlıyor. Ve bazı exclusive oyunlar yapılırken konsolun gücüne göre en iyi grafiklerde olması için tasarlanıyor. Yani oyunun bütün bölüm tasarımları gibi şeyler konsola uyacak şekilde tasarlanıyor. Ve bunun sonucunda oyunlar stabil bir şekilde konsollarda çalışıyor. Yani uzun ömür diyorsan konsol, ancak PC ' mi yeni oyun çıktıkça yenilerim diyorsan PC ' yi tercih edebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı