GTX960 Performans Sorunu

batuhanbagatur

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar GTX 960 ekran kartıma Furmark testi uyguladım neden diye soracak olursanız oyunlarda inanılmaz bir takılma yaşıyorum hala nedenini bulamadım ben de ekran kartını stres testlerine soktum sizce bu değerler normal mi ? Diğer furmark testlerine baktım millet 7000 puandan aşağı düşmemiş hatta benim ekran kartımdan düşük modeller bile benim kartı testlerde geçmiş. Acaba ekran kartı mı bozuk yardım ederseniz sevinirim.

m6oZg0.png

Temiz kurulum ile Windows 10 kurun. Ondan sonra ekran kartınızın sürücüsünü yükleyin. Ayrıca işletim sisteminin beta sürümlerini kullanıyorsunuz, performans farkı oluşturabilir. Ayrıca sorununuzu biraz daha açarsanız daha yardımcı olabiliriz. Sorun diskinizden ya da güç kaynağınızdan bile kaynaklanıyor olabilir. Sisteminizi tam yazarsanız daha iyi olur.

Hocam w10 da sorun ayni kaç tane format atıp denedim kayıp en aşağı 10 tane format attım hepsinde Aynı Problem Biostan dahil herseye güncel tüm driverlar şimdide oyunlarda sesler çızırdıyor ve 300 fps de 50 fps gibi oynatiyor bana vsync açıkta denedim kapalıda bilgisayarda bir sorun var ama nerde Isı Tüm oyun ayarları düşük vs vs. Ekran kartı ayarlarıda yapılı sorun sizce nerde çözemedim bir türlü tüm parçaları garantiye vermeyi düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı