Güç kaynağı çok fazla ses ve gürültü yapıyor

darkbabba

Decapat
Merhaba uzun zamandır bu sorunla karşı karşıyayım güç kaynağı 500W araba zorlanır derecesine ses yapıyor son zamanlarda arttırdı sesini çok fazla oyunda yok.
Tamir etmeleri için verdik fakat olduğu gibi geri aldım sadece 400W alıp 500W takmışlar değişme gibi bir şansım yok ne yapabilirim katlanamıyorum artık.

Sisteminizi yazabilir misiniz? Eğer çok güç gerektiren bir sisteminiz varsa 500W'da yeterli gelmiyor olabilir.

Acer Desktop Gaming Tc 1660 Türkiye'de çok satılmıyor acerin Türkiye sitesinde bulabilirsin
O kadar çok güç gerektiren bir sistem de değil aslında. Fandan geliyorsa tek çözüm fan değişmesi olur. Tavsiye etmediğim başka yöntemde var fanı kalemle durdurmak gibi ama tavsiye etmediğim bir durumdur. Güç kaynağını yakabilir. Tamir ettirdiğiniz yere tekrar götürseniz?

O kadar çok güç gerektiren bir sistem de değil aslında. Fandan geliyorsa tek çözüm fan değişmesi olur. Tavsiye etmediğim başka yöntemde var fanı kalemle durdurmak gibi ama tavsiye etmediğim bir durumdur. Güç kaynağını yakabilir. Tamir ettirdiğiniz yere tekrar götürseniz?

Fanı durdurdum elimle fandan kaynaklı olabilir mi bilmiyorum çünkü az önce baktım güç kaynağının fanı çalışmıyordu kafayı yiyeceğim

Geri
Yukarı