Güç kaynağı için fan önerisi

Gökhan Kale

Centipat
Arkadaşlar FSP Hyperk 600W güç kaynağım var. 2 hafta önce aldım. 2 hafta çok sessizdi; fanı çok sesli dönmeye başladı. Kaliteli güç kaynağı fani önerir misiniz? Moralim çok bozuk.

Son düzenleyen: Moderatör:
Garantisi var da ben PSU'nun içini açtım garanti dışı kalırmı veya açıldığını anlayabilirler mi?
Bu arada nasıl yollayabilirim garantiye.
Açarsanız, garanti dışı kalır elbette müşteri müdahalesi olduğu için. Ne işlem yaptığınıza ve onların nasıl gözlemlediğine göre anlayabilirler de anlayamayabilirler de ama garantisi varsa neden uğraşasınız? (Garanti ithalatçı mı? FSP Türkiye/distribütör garantili mi? Önce ona bakın sonra hangisini kapsıyorsa iletişime geçip ürünü götürün/gönderin.)

Garantisi var da ben PSU'nun içini açtım garanti dışı kalırmı veya açıldığını anlayabilirler mi?
Bu arada nasıl yollayabilirim garantiye.

Teknik servisini arayarak. Garanti klavuzunda numarası veya e-postası olmalı. Ve içini açtıysanız fanı sizin bozduğunuzu düşünebilirler ama yine de deneyin şansınızı.

Muneccimmi bunlar nasıl anlayacak inşallah anlamazlar ilk defa bir şey aldiğimda sorunsuz çıktı diye seviniyordum oda 2 hafta sonra arıza acti teknolojide hiç şansım yok eğer bu da çözülmezse bilgisayarı direk parçalayacağım ve bir daha da bilgisayar almayacağım.
Bizim kalorifer kazanında yakmazsam şerefsizim.
Hiç mi bir insanın şansı olmaz.

Geri
Yukarı