Çözüldü Güç tuşundan bilgisayar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

al1ve

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Normal olarak PC sorunsuz bir sekilde calisiyordu fakat ben 4 5 aydir PC'yi hiç temizlemedim. Bugün bilgisayari temizlemek icin PC'yi kapatip icini açtım. Temizlik bittikten sonra elim carpti. PC'yi açtım açıldı sonra normal bir sekilde kapattiktan sonra kasanin camini taktim her zamanki gibi. Guc dugmesinden acarken PC'nin acilmadigini gordum. Her turlu seyi denedim. En son anakarttan PWR pinini kisadevre yaptim ve calisti. Sorun sizce ne olabilir? Ona gore kasami degistireyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Pili sök, sonra tak diyor.

Kablu ucunda veya dişi sökette falan toz kalmış olabilir, bir üfle de n'olur ne olmaz.

Fener falan da tuttum toz goremedim.

Arkadaşlar sorunu çözdüm PC'yi kapattıran sonra bir tekrar içine bakayım dedim çünkü ha bire AC kapa yapıyorum ve bu yorucu tam Power pimini çektim kabloyu incelerle güç tuşuna bağlı olan kablonun ezildiğini gördüm ve dokunur dokunmaz elime geldi sonra restart pimini Power pimiyle degistirdim artık restart pimiyle açıyorum:)
Konu çözüldü kapatabılırsınız.
Pili sök, sonra tak diyor.

Kablu ucunda veya dişi sökette falan toz kalmış olabilir, bir üfle de n'olur ne olmaz.

Fener falan da tuttum toz goremedim.

Arkadaşlar sorunu çözdüm PC'yi kapattıran sonra bir tekrar içine bakayım dedim çünkü ha bire AC kapa yapıyorum ve bu yorucu tam Power pimini çektim kabloyu incelerle güç tuşuna bağlı olan kablonun ezildiğini gördüm ve dokunur dokunmaz elime geldi sonra restart pimini Power pimiyle degistirdim artık restart pimiyle açıyorum:)
Konu çözüldü kapatabılırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı