Gülşen sahne adını kullanan şarkıcı tutuklandı

Doğruyu söyleyeni 9 köyden kovarlarmış, imam hatipler bu ülkenin şeriatçı ve tarikatçı yetiştirme merkezidir.

Şu ülkeye en çok lazım olan şey bağımsız yargı, bağımsız yargı olmadan böyle saçma sapan kararları görmeye devam ederiz.

@hacı baba şu günlerde gündemi pek takip etmedim, etmeye de fırsatım olmadı. Sedat Peker'in ortaya attığı iddia nedir?
@delicavus_nth adlı Twitter hesabından bir tane yerde olan yolsuzluk ile ilgili açıklamalar yaptı. Bir tane de Ağrı İşkur olması gerekiyor oranın başındaki kişinin ifşası yayınladı diyorlardı. Arabada bir kadınla görüntü Twitter üzerinde dolaşıyordu. Gündemi değiştirmek için yani.

Evet, biraz araştırmam sonucunda gördüm. Dediğin gibi gündemi değiştirme çabası, Sedat Peker de ona benzer açıklama yapmış sanırım. @hacı baba
Aynen öyle reis. Birçok olay dönüyor ülkede. Gündemi değiştirmek için yapıyorlar. Ona bakarsan bu ülkede "Bakara makara, Hz. Muhammed son peygamber olmasaydı işte o kişi bilmem kim olurdu, Azrail ile tartışma yaptı." gibi birçok laflar edildi. Ama hepsi iktidara yakın olduğu için bir şey olmadı.

@Mocr biraz araştırma yaptım. Sedat Peker'in ortaya iddia atması sonucunda Gülşen'i öne sürerek tutuklamışlar diye okudum. Muhtemelen gündem değiştirme çalışması, ekonomi vs. gibi şeyler de konuşulmasın isteniyor. İki sene önce de Erol Mütercimler İmam Hatiplilere hakaret etmişti, cezası da hatırladığım kadarıyla 10 ay hapisti.
Ben de aynı iddiaları gördüm. Olay eskiden yaşanmış. Bakıncada şimdi ben de sazan gibi atlamışım konuya. Mevzu değiştirmekte AKP'nin üzerine yok.

Geri
Yukarı