Çözüldü Gümrükten Özel Kargo Şirketleri Geçer mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Iyi günler. Yurtdışından bir ürün sipariş vermek istiyordum. 15 dolar kargo ücreti vardı ürünün. Ve sanırım DHL ile gelicekti. Internette bir yazı okudum. Yazıda özel kargo ile gelen ürünler hiç geçemiyor gümrükten diye. Doğru mu bu? Daha önce öel kargo ile ürün getiren oldu mu? Yazarsanız sevinirim. :)

Ben yurt disindan DHL ile sürekli paket gönderirim tanidiklara. Simdiye degin hic sorun cikmadi. Paket aynen teslim oldu.
Lakin 15 Dolar kargo ücreti cok ucuz vermissiniz...

Ben yurt disindan DHL ile sürekli paket gönderirim tanidiklara. Simdiye degin hic sorun cikmadi. Paket aynen teslim oldu.
Lakin 15 Dolar kargo ücreti cok ucuz vermissiniz...
Baktım simdi ürünün kargosu 12 dolarmış. Ayrıca daha sipariş vermedim. 2 aya falan vereceğim siparisi. Umarım sıkıntı çıkarmazlar.

Guncel.

Gümrük kurallarına uyuyorsa geçer niye geçmesin. Kargo ücretinde kesin isen sorun çıkmaz.
Tesekkur ederim. Ve şuan sorumun cevabını aldığım için gerceği söyleyeceğim. Geçen haziran ayında Didi Reklamındaki Teyze konusunda teyzeyi sevmediğimi belirtmis ve küfürü direk olarak yazmamış olmama rağmen ceza yedim. Haksızım cünku çok bilindik bir küfürü ... koyarak sansürlemek saçma olmuştu. Ve bunun üstüne 1 yıl ban yedim. Haksız olduğumu kabul ediyor ve yeni yılın hatrına beni affetmenizi ve tekrardan Technopat Sosyal'de bulunmayı istiyorum.
Kullanıcı adım Peter Parker'i Isıran Örümcek idi. Ve cezayı sanırım siz vermiştiniz. @Murat5038
Sizden ve Technopat Sosyal ailesinden tekrar özür dilerim.
:redface:

Edit: O konudaki mesajlarımdan küfür iceren mesaj silinmisti.

Hayır ben değilim. Yetkililerden biri vermiş. Özüre de gerek yok. Hatalı olduğunuzu anlamışsınız, bu bizim için yeterlidir. Cezanı 1 aya düşüreceğim ancak bu çift hesap açmanızı gerektirmez. Onun için de 1 ay ceza alacaksınız. Hatalarınızı bu zaman içinde kurallarımıza da uyarak tekrar görüşmek üzere.

Hayır ben değilim. Yetkililerden biri vermiş. Özüre de gerek yok. Hatalı olduğunuzu anlamışsınız, bu bizim için yeterlidir. Cezanı 1 aya düşüreceğim ancak bu çift hesap açmanızı gerektirmez. Onun için de 1 ay ceza alacaksınız. Hatalarınızı bu zaman içinde kurallarımıza da uyarak tekrar görüşmek üzere.
Tesekkurler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı