Gümüşten çıkmalık Jungle Hero'su

Hocam dün ilk item üçlü çıktım. 2 tane Free kill vardı onları aldım onun dışı gank atmadım. 7Level bir çıktım Jungle'nin içinden. Adamlar nereden çıktın falan yazmaya başladı. 18/8/10 oynamışım.
Jungle, zaten beleşe koşar. Hiç yokken pozisyon yaratmaya bakma.

Mesela üst koridorda, rakip üst şampiyonu fazla itti ise, ceza olarak gidebilirsin. Yoksa minyonlar ortada, üstteki adamın sana SS atıyorsa "gel keselim" diye, gitmeyeceksin. En fazla, en extrem durumda, adamın 100 canı kalmıştır, Q W yaparsın, zaten W 180 AP, 200 AD toplam 380 vuruyor, hemen tekler çıkarsın.

Jax biraz powerfarm şampiyonu, 2. İtem Tiamat alıp sürekli orman temizlemen lazım.

Mesela karşı ormancıyı üst koridora gang attığını gördün, direkt rakip alt ormana gidip temizleyeceksin.

Adam gang yedi diye kendini geri düşürme.

Jungle, zaten beleşe koşar. Hiç yokken pozisyon yaratmaya bakma.

Mesela üst koridorda, rakip üst şampiyonu fazla itti ise, ceza olarak gidebilirsin. Yoksa minyonlar ortada, üstteki adamın sana SS atıyorsa "gel keselim" diye, gitmeyeceksin. En fazla, en extrem durumda, adamın 100 canı kalmıştır, Q W yaparsın, zaten W 180 ap, 200 ad toplam 380 vuruyor, hemen tekler çıkarsın.

Jax biraz powerfarm şampiyonu, 2. item Tiamat alıp sürekli orman temizlemen lazım.

Mesela karşı ormancıyı üst koridora gang attığını gördün, direkt rakip alt ormana gidip temizleyeceksin.

Adam gang yedi diye kendini geri düşürme.

Çünkü itemle güçlendiği için farm yapmak sorunda değil mi hocam?
Ama nedense üçlü alınca bana camp kesme hızı da iyi geliyor.

Geri
Yukarı