Güncel oyunlar için sistem önerisi

Bu konuları nasıl onaylıyorlar anlamıyorum, bütçe yok, bilgi yok, hiçbir şey yok. 10 bin TL ye de güncel oyunları düşük çözünürlükte düşük FPS ile oynarsın haberin olsun. Tabi güncel oyundan kastın da ne anlamış değilim. Güncel oyun diye bir kategori mi var, ya da son 10 gün içerisinde çıkan oyunlardan mı bahsediyorsun, ya da 10 yıl önce çıkmış ama hala oynanan oyunlardan mı bahsediyorsun, ne istiyorsun biz nereden bilelim, aklını mı okumamızı bekliyorsun.
Moderatör olma ve Sosyal'e üye olma yaşını +18 20 falan yapmaları lazım, ancak kurtarır seviye.

Güncel oyunları sıkıntısız oynatacak sistem öneriniz var mı? Ne kadar uygun olursa o kadar iyi😊
Fiyat çok iyi alacaksanız stok bitmeden hemen alın. Bütün oyunları sorunsuz oynayabileceğiniz bir sistem. :)
144 hz monitör, kaliteli klavye, mouse ile 10 bin TL'ye güzel bir sisteminiz olmuş olur. :)

Son düzenleme:
Bu konuları nasıl onaylıyorlar anlamıyorum, bütçe yok, bilgi yok, hiçbir şey yok. 10 bin TL ye de güncel oyunları düşük çözünürlükte düşük FPS ile oynarsın haberin olsun. Tabi güncel oyundan kastın da ne anlamış değilim. Güncel oyun diye bir kategori mi var, ya da son 10 gün içerisinde çıkan oyunlardan mı bahsediyorsun, ya da 10 yıl önce çıkmış ama hala oynanan oyunlardan mı bahsediyorsun, ne istiyorsun biz nereden bilelim, aklını mı okumamızı bekliyorsun.
Moderatör olma ve Sosyal'e üye olma yaşını +18 20 falan yapmaları lazım, ancak kurtarır seviye.
Bütçeyi yukarıdaki arkadaşlara cevap olarak daha sonradan yazdım yardımcı olmak amaçla bakmış olsaydın görürdün 10 bin TL ye bilgisayarımı var diyorsun bilgisayardan çok anlamıyorum zaten anlasam burada işim olmazdı kendi işimi kendim çözerdim fikir danışmak istedim sadece bunu anlaman lazımdı kendince karşındaki insanın zeka yaşını ölçüyorsun yaşım tahmin ettiğinden daha büyük sadece bu konuda biraz acemiyim ama sen yardımcı olmak yerine azarlamaya gelmişsin burası bir forum sitesi insanlar bilmedikleri şey hakkında fikir ediniyor bu tavrın yerine yardımcı olmaya denesen bence daha iyi olurdu

Bütçeyi yukarıdaki arkadaşlara cevap olarak daha sonradan yazdım yardımcı olmak amaçla bakmış olsaydın görürdün 10 bin TL'ye bilgisayarımı var diyorsun bilgisayardan çok anlamıyorum zaten anlasam burada işim olmazdı kendi işimi kendim çözerdim fikir danışmak istedim sadece bunu anlaman lazımdı kendince karşındaki insanın zeka yaşını ölçüyorsun yaşım tahmin ettiğinden daha büyük sadece bu konuda biraz acemiyim ama sen yardımcı olmak yerine azarlamaya gelmişsin burası bir forum sitesi insanlar bilmedikleri şey hakkında fikir ediniyor bu tavrın yerine yardımcı olmaya denesen bence daha iyi olurdu.

Dostum selamunaleyküm. Ben kastını anladım fakat bütçenin genişlemesi şart maalesef ki sıkıntısız tatmin edici bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsan. Bir arkadaşında konuya attığı link örnek bir kasadır mesela gözünü doyuracak olan kasalardan biridir rahatlıkla oynarsın memnun kalarak. Şahsen elimdeki sistemi bugün ben satabilsem direkt almak için uğraşırdım. Lakin ay ay Donanım Arşivi PC hocası gibi kanallar şahane indirimle senin istediğin şekil kasalar satıyorlar onları takip etmenizi öneririm.

Geri
Yukarı