Rehber Güncel Sistemlerde GTA Vice City Çalıştırma

GTA VC 1.0 sürüm düşürme ne ise yariyor?

GTA VC 1.0 sürüm düşürme ne ise yariyor?

Çoğu GTA Vice City modu oyunun 1.0 sürümünde çalışır, daha fazla mod desteği ve oyunun en iyi sürümü olarak görüldüğü için yapılıyor.

Gidip internetten oyunu indirin hepsi beraber geliyor

Ben geldiğini hiç görmedim hocam nereden indirdiniz?

Site vermek burada yasak hocam ama arkadaşın söylediği doğrudur San Andreas içinde geçerli korsan indirenler mod kurmadanda rahat oyanayabiliyor.

Site vermek burada yasak hocam ama arkadaşın söylediği doğrudur San Andreas içinde geçerli korsan indirenler mod kurmadanda rahat oyanayabiliyor.
Mod indirmeden oyunlar zaten çalışıyor hocam bu modlar oyunda oluşan hataları gidermeye yarıyor aslında, mod kurmadan da oyun oynanabilir fakat çeşit çeşit ufak hatalar karşınıza çıkar bunları fark etmiyor olabilirsiniz.

Hocam ufak ufak değil oyun gerçekten çok hatalı 5-6 kere oyunda ilerleyişimi doğrudan etkileyen bugla karşılaştım San Andreas'ta ayrıca oyunda saçma sapan buglar gereksiz fazlaydı sonra oyunu Steam'den silip korsan indirdim ve 1 tane hatayla bile karşılaşmadım.

Konuyu hortlatacağım ama bunlarında içinde olduğu çok daha kapsamlı bir yama var oyunun orijinal hallerine bağlı kalarak.

Tek tek mod indirip kurmaktansa direkt bu yamayı atıp oynayın.

@DTB Hocam hepsini yaptım ama yükleme ekranında kalıp hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Bazı görevlerde 30 FPS yapmak gerekebiliyor ama genel olarak 60 FPS de sıkıntı olmuyor.

Ben crack indirdim satılmayan oyunu crack indirmekte sıkıntı yok bence.

Zaten çoğu zaman crack versiyonlar orijinal versiyonlardan daha iyi oluyor bu tarz oyunlarda. Rockstar'ın Bully'de kendi koyduğu versiyon bile crackliydi yanlış hatırlamıyorsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…