Rehber Güncel Sistemlerde GTA Vice City Çalıştırma

@DTB Hocam hepsini yaptım ama yükleme ekranında kalıp hata veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?
dostum oyunu nereden indirdiğine bağlı, mod yüklemeden önce açılıyor muydu oyunu nereden indirdin?
Bir de verdiği hata nedir?

Cleo dosyasını ve modları gta vc için değil de gta 3 için olanını indirmiş olabilir misin yanlışlıkla?
Edit: modlanmamış oyuna tekrar mod yaptım dosyalar değişmiş mi diye, ya oyun dosyaları bozuk veya oynanmış bir yerden indirdiniz yada yanlış kurmuş olabilirsiniz.

Zaten çoğu zaman crack versiyonlar orijinal versiyonlardan daha iyi oluyor bu tarz oyunlarda. Rockstar'ın Bully'de kendi koyduğu versiyon bile crackliydi yanlış hatırlamıyorsam.
Max payne 2 ve manhuntun kaynak dosyalarına erişmek, uğraşmak istemedikleri için herifler razor 1911in crackini steama yüklemişler

Son düzenleme:
@DTB Oyunu ilk yüklediğimde açılıyordu, 30 FPS ve 1080P'de sorunsuz oynuyordum.

Şu konudaki linkten oyunu indirdim. Ardından şu konudaki sadece gta-vc.exe dosyasını indirip sizin konunuzdaki dosyaları ve oyun içi düzenlemeleri yaptım.
Oyun 60 FPS gözüküyor ama yükleme ekranında kalıp şu hatayı veriyor.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
,

ddraw dosyasını oyun dosyaları içine attınız mı?
bir de attığım videodaki sürüm düşürme exesini kullanarak deneyin.
bir de sizin indirdiğiniz dosyanın gb değeri 1.3gb bendeki oyun 1.1gb dosyaları oynanmış bir gta vc indirmiş olabilirsiniz başka yerden indirin.

Son düzenleme:
Şunun içindeki cue ile kur Deamon Tools lazım. Torrent kullan öbürü çok yavaş ve Europe sürümü indir.
Üstüne şu mod paketini at. Cd hatasını çözüyor ve oyunu düzeltiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…