Güncel ve Ücretsiz VPN Önerisi

Deepcx

Kilopat
Selamlar, konuyu umarım doğru yere açmışımdır. Biliyorsunuz ki BTK birçok VPN servisini ülkemizde engelledi. Araştırdığıma göre Hidemyass, NordVPN, ExpressVPN gibi ücretli VPN'ler hala çalışmaktaymış fakat hangi ücretsiz VPN servisleri çalışmakta bilmiyorum, bildikleriniz varsa yazar mısınız?

Ücretsiz önermiyorum şahsen. Buffered Premium kullanıcısıyım uzun bir süredir. Her konuda iyi ve hızlı bir servis diyebilirim.

Tabii tarayıcıya endekslenmiş bir hizmet size yetiyorsa veya tarayıcı uzantılarıyla da işimi görürüm diyorsanız Opera VPN, Psiphon veya Browsec tavsiye edebilirim.

Browsec VPN

Fakat en iyi VPN masaüstü üzerinden çalışan ve ücretini ödediğiniz VPN'dir, bilginize.

BUFFERED VPN

Ücretsiz önermiyorum şahsen. Buffered Premium kullanıcısıyım uzun bir süredir. Her konuda iyi ve hızlı bir servis diyebilirim.

Tabii tarayıcıya endekslenmiş bir hizmet size yetiyorsa veya tarayıcı uzantılarıyla da işimi görürüm diyorsanız Opera VPN, Psiphon veya Browsec tavsiye edebilirim.

Browsec VPN

Fakat en iyi VPN masaüstü üzerinden çalışan ve ücretini ödediğiniz VPN'dir, bilginize.

BUFFERED VPN
Ücretsiz önermeme sebebiniz nedir?

VPN ile ne yapacağına göre öneriler değişir. Opera tarayıcısının VPN'i mevcut fakat biraz ağır çalışıyor. Konumunu ayalardığın bölgeye göre hızı değişir.

AdGuard VPN var. Gayet hızlıdır. Fakat ücretsiz versiyonun aylık 3 GB kotası var.

Şu an fark ettim konu 2 sene önceden açılmış. Hortlatmışsınız konuyu. 🤦‍♂️
Önerilen VPN'ler ve kullanıcı hesapları pek tekin gelmedi bana. Reklam yapmışlar. Ne olduğu belirsiz linkler paylaşılmış.

Browsec VPN

BUFFERED VPN
Browsec VPN sakin almayin bende denedim bir sey yapdigi falan yok.

Adguard VPN degil aslinda o bir antivirus olarak calisiyor.
VPN ile ne yapacağına göre öneriler değişir. Opera tarayıcısının VPN'i mevcut fakat biraz ağır çalışıyor. Konumunu ayalardığın bölgeye göre hızı değişir.

AdGuard VPN var. Gayet hızlıdır. Fakat ücretsiz versiyonun aylık 3 GB kotası var.

Şu an fark ettim konu 2 sene önceden açılmış. Hortlatmışsınız konuyu. 🤦‍♂️
Önerilen VPN'ler ve kullanıcı hesapları pek tekin gelmedi bana. Reklam yapmışlar. Ne olduğu belirsiz linkler paylaşılmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı