Güncelleme sonrası bilgisayar yavaşladı

Hx of Caingorn

Centipat
Makaleler
1
2 gün önce sabah bilgisayarı açtığımda güncelleme vardı. Yaklaşık 1 buçuk 2 saat bekledim ama hiçbir şey olmuyordu. Ben de kapatıp yeniden açtım.

Bilgisayar çok yavaşladı. Oyunlarda aniden FPS 120'den 30'a düşüyor (2-3 saniyede bir). Bilgisayar eskisinden yavaş açılıyor. Google, Steam yavaş açılıyor. Oyun haritaları çok yavaş açılıyor. Normalde 10 saniyede girdiğim haritaya dün giremedim diye ban yedim.

Son zamanlarda bir şey indirmedim, önceden de crack oyun falan indirmedim. Dediğim gibi güncellemeden sonra oldu bu olay.

Bilgisayarı 4 yıldır kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bilemiyorum belki 3 ay belki 5 ay o işlem minimum sürerse 30 dakika sürer.
Hocam, 3-5 ay once bilgisayarı kullanmiyordum, yaz tatilini saymazsak en son 15 tatilde kullanmıştım. Yani benim o zamana kadar olan dosyalarım silinecek mi? Daha geriye gitmezse sorun yok çünkü zaten önemli bir şey indirmedim ama umarım daha öncesine gitmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, 3-5 ay once bilgisayarı kullanmiyordum, yaz tatilini saymazsak en son 15 tatilde kullanmıştım. Yani benim o zamana kadar olan dosyalarım silinecek mi? Daha geriye gitmezse sorun yok çünkü zaten önemli bir şey indirmedim ama umarım daha öncesine gitmez.
Kişisel dosyalarınıza bir şey olmuyor diye biliyorum hocam eğer giderse recuva kullanabilirsiniz dosyaları o şekilde kurtarabilirsiniz.

Hocam kişisel dosyalarınızı silmiyor fakat indirdiğiniz programları silebiliyormuş.

Kişisel dosyalarınıza bir şey olmuyor diye biliyorum hocam eğer giderse recuva kullanabilirsiniz dosyaları o şekilde kurtarabilirsiniz.
Tamam hocam teşekkür ederim kişisel dosyalara bir şey olmasında gerisi önemli değil.

Hocam kişisel dosyalarınızı silmiyor fakat indirdiğiniz programları silebiliyormuş.
Hocam hala sistem geri yükleme işlemi kayıt defterini geri yüklüyor diyor bu ne zaman geçer?

Hocam hala sistem geri yükleme işlemi kayıt defterini geri yüklüyor diyor bu ne zaman geçer?

Son düzenleme:
Yüksek ihtimal ile olur hocam.

Ne durumda hocam bir gelişme var mı?

Hocam an itaberi ile PC açıldı. Uykum çok olduğu için yarın test ederim. Yardım eden herkese çok teşekkür ederim.

Yüksek ihtimal ile olur hocam.

Ne durumda hocam bir gelişme var mı?
Hocam kusura bakmayın yazmayı unutmuşum. Çok geriye gitmedi pc. Ayrıca kasma sorunu düzelmedi ancak öğleden sonra pc eskisi gibi çalışmaya başladı. Kendiliğinden düzeldi yani. Ama yinede yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam kusura bakmayın yazmayı unutmuşum. Çok geriye gitmedi pc. Ayrıca kasma sorunu düzelmedi ancak öğleden sonra pc eskisi gibi çalışmaya başladı. Kendiliğinden düzeldi yani. Ama yinede yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.
Sorun değil hocam bir sorun olursa tekrar konu açın yardımcı olmaya çalışırım.

Geri
Yukarı