Güncelleme sonrası mavi ekran ve Windows logosunda takılı kalma

efepo19

Decapat
Selamlar arkadaşlar. Bilgisayarımda uzun zamandır güncelleme yapmıyordum. Bugün güncellleme yaptım (20h2) güncellemesi ve bilgisayarımda PES 2017 oynarken oyun dondu önce mavi ekran hatası aldım, sonra bilgisayar kendini restart attı. Bu şekilde kaldı. Ne yapmalıyım bilgisayar çöktü mü yoksa bekleyeyim mi biraz daha?(SSD kullanıyorum başıma ilk defa böyle bir olay geldi)

IMG_20210218_002104.jpg

Selamlar arkadaşlar. Bilgisayarımda uzun zamandır güncelleme yapmıyordum. Bugün güncellleme yaptım (20h2) güncellemesi ve bilgisayarımda PES 2017 oynarken oyun dondu önce mavi ekran hatası aldım, sonra bilgisayar kendini restart attı. Bu şekilde kaldı. Ne yapmalıyım bilgisayar çöktü mü yoksa bekleyeyim mi biraz daha?(SSD kullanıyorum başıma ilk defa böyle bir olay geldi)

Eki Görüntüle 884547
Birazcık bekleyin eğer sonuç alamazsanız fotmat şart gibi.

Dostum, sıfırdan temiz kurulum yaparak her şeyi silip ter temiz başlayabilirsiniz.

Hem güncellemeye direkt geçersiniz. Bunun için başka bir bilgisayardan son sürüm İSO dosyasını bir USB belleğe yazdırmanız gerekecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan geri dönseniz bile sağlıklı olacağını düşünmüyorum.

Eki Görüntüle 884547

Formatı atman lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı