Güncellemelerden sonra ekran kartı algılanmıyor

SiTiX

Kilopat
Daha fazla  
Uzun süredir Windows 10 kullanıyorum. 2 ay önce gelen güncellemelerden sonra ekran kartımı algılamıyordu. Ben de ısı problemim olduğu için yandığını düşündüm ve uzun süre bilgisayarla ilgilenmedim. Dün format attıktan sonra internetim gitti güncelleştirmeleri alamadım. O sıra dikkatimi çekti ekran kartım çalışıyordu, güncellemeden sonra tekrar gitti. Aygıt yöneticisinde, yardımcı programlarda vb. kesinlikle görünmüyor. Sanki fişi var da çekmiş atmışız gibi. Şu an Toshiba forumunda gördüğüm tüm güncelleştirmeleri + BIOS güncelleştirmelerini yapıyorum. Başka fikir/çözümünüz varsa buraya yazarsanız çok yardımcı olursunuz. Şimdiden teşekkürler.

Not: Şu an tekrar format atıp güncelleştirmeleri kapadım, ekran kartı çalışıyor ama mavi ekran hatası veriyor uzun süre kullanınca. Hatayı not alamadım bir daha tekrarlarsa buraya yazarım.

Marka/model;

• Toshiba qosmio x870
  • GTX 670M
  • i7 3630 QM
  • 16 GB RAM
  • Intel HD 4000

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı