Gündelik oyun tavsiyesi

AhmetXei

Picopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, bilgisayarımda yüklü oyunlara girip bakıyorum ve sadece bakıp çıkıyorum. Gündelik hiç sıkmayacak hep bir şeyler peşinde olduğumuz oyun önerileriniz varsa bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Paranız var ise Diablo IV tavsiye ederim bende şu an oynamaktayım.Oyun game passtede bulunmakta.

Merhaba dostlar, bilgisayarımda yüklü oyunlara girip bakıyorum ve sadece bakıp çıkıyorum. Gündelik hiç sıkmayacak hep bir şeyler peşinde olduğumuz oyun önerileriniz varsa bekliyorum.
Yani öyle huzur bulup toxiclerden arınmak istiyorsanız townscaper epic gameste 9 tl civarı steamden almayın orada pahalı.

Last epoch alabilirsiniz, çok bilinen bir oyun değildir ama güzeldir bende oynamıştım bir ara.

Yani öyle huzur bulup toxiclerden arınmak istiyorsanız townscaper Epic Games'te 9 TL civarı Steam'den almayın orada pahalı.

Bu oyunu TikTok videolarında görüyordum amacımız şehir kurmak mı?

Merhaba dostlar, bilgisayarımda yüklü oyunlara girip bakıyorum ve sadece bakıp çıkıyorum. gündelik hiç sıkmayacak hep bir şeyler peşinde olduğumuz oyun önerileriniz varsa bekliyorum.

Heavy Rain, Mafia 1 Definitive Edition, Mafia 2, Detroit Become Human ve Battlefield 1. bu önerdiklerimden oynamanı öneririm. Çünkü ben hiç sıkılmadım. Bunları oynarken.

Heavy Rain, Mafia 1 Definitive Edition, Mafia 2, Detroit Become Human ve Battlefield 1. bu önerdiklerimden oynamanı öneririm. Çünkü ben hiç sıkılmadım. Bunları oynarken.

Diğerlerini oynadım ama Heavy Rain'i deneyeceğim teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…