Güneş gözlüğü görevi gören normal gözlük var mıdır?

Bende bilmiyorum ismini ama takıyorum bilgisayara bakarken veya güneş vurduğu zaman. Mavi ışık gözlüğü olabilir adı.

Bakayım çarşıya gidecigim bugün.

Foto kromatik lens kullanabilirsiniz. Kolormatik gözlükler de aynı işlevi görecektir. Ben kolormatik kullanıyorum.
O ne işe yarıyor yani ne farklılığı var?

Bir de mavi ışık gözlüğüyle aynı işlevi görür mü sizce çok fazla ekrana bakıyorum ben.

Bakayım çarşıya gidecigim bugün.

O ne işe yarıyor yani ne farklılığı var?

Bir de mavi ışık gözlüğüyle aynı işlevi görür mü sizce çok fazla ekrana bakıyorum ben.
Hocam güneşe çıktığım zaman güneş gözlüğü gibi oluyor ama farklı. Güneş gözlüğü kadar filtrelemiyor. Neredeyse normale yakın görüyorsunuz sadece belli bir kısmını filtreliyor. Mavi ışık gözlüğü hiç kullanmadım o yüzden bir şey diyemeyeceğim ancak ben çok memnunum. Gözlükçünüz ile görüşüp bilgi alabilirsiniz. En kolay yolu bu olacaktır.

Benim gözüm nezle. Güneşe çıktıktan bir süre sonra kasinip sulanmaya başlıyor. Bu hastalığın çözümü yokmuş galiba. Güneş gözlüğü takmak istemiyorum çünkü etrafı karartıyor diye ve kötü duruyor. Bende. Gunes gözlüğü görevi görecek normal gözlüklerden var mıdır? Etrafı falan karartmadan?

Hocam benim gözlüğümde aparat var onu takınca güneş gözlüğü oluyor o tarz bir şey bulursanız alabilirsiniz.

Hocam güneşe çıktığım zaman güneş gözlüğü gibi oluyor ama farklı. Güneş gözlüğü kadar filtrelemiyor. Neredeyse normale yakın görüyorsunuz sadece belli bir kısmını filtreliyor. Mavi ışık gözlüğü hiç kullanmadım o yüzden bir şey diyemeyeceğim ancak ben çok memnunum. Gözlükçünüz ile görüşüp bilgi alabilirsiniz. En kolay yolu bu olacaktır.

Şöyle bir şey mi kolormatik gözlük?

Bir de nereden alabilirim bu kolormatik gözlüğü Atasun Optik'te var mıdır internette bulamadım da.

Bir de nereden alabilirim bu kolormatik gözlüğü Atasun Optik'te var mıdır internette bulamadım da.

Dosya Ekleri

• 4154430_75470074_big.jpg
    4154430_75470074_big.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:

Geri
Yukarı