Günlük çay/kahve tüketim miktarınız

Eskiden 3 tane çay içiyordum. Şu an 1.
Kahve tüketmiyorum.

Ortalama günde 10-12 bardak çay. Kahve kalbimin ritmini bozmasa 2-3 fincan da filtre kahve içerdim ama iyi gelmiyor.

Çay içmiyorum. Hayatımda sadece 2-3 kez içmişimdir. Kahveyi ise 2-3 günde 1 300-400 ML olarak tüketiyorum.

Bu aralar saldım, akıyorum. Bol florur alıyorum, bu da beni florur man yapıyor. Şaka bir yana tiryakisi oldum, 7-8 bardak içiyorum. Araya 1 bardak falan da kahve sıkıştırıyorum, kalbim de beni sıkıştırıyor. Öyle bir birimizi zorluyoruz.

Günde 2 bardak çay, önceden de çok kahve içerdim bağımlı gibi. Bir gün 1 litreden fazla içtim ve ölüyordum. O gün bu gündür ağzıma sürmüyorum. Çok nadir içerim.

Sabah kahvaltıda genellikle bir bardak çay içerim. Gün içinde 2-3 defa kahve içerim. Genellikle bir tane soda içerim(bazen iki oluyor).

Genelde çay içiyorum 2 litre tüketirim ama günlük içme miktarım değişebilir onun haricinde enerji içecekleri tüketiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…