Günlük kullanım için 3000TL civarında laptop

Restorgen

Centipat
Ben laptoptan anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın.
Teyzem Word ve exel kullanıyor. Oyun oynamayacak. 3000TL civarında bir laptop önerir misiniz?

Çok alakasız olacak biraz baktım ama bir asgari ücrete elle tutulur bir bilgisayar alınamıyor ya :/

Ben laptoptan anlamadığım için soruyorum kusura bakmayın.
Teyzem Word ve exel kullanıyor. Oyun oynamayacak. 3000TL civarında bir laptop önerir misiniz?
Bu fiyat bandına bu laptop iyi olabilir. A101 gelecek 2000 liralık laptop da işinizi görür. 1000TL ucuza o da alınabilir.

350 TL daha ekleyip bunu almaya çalışın. En azından düzgün bir şey almış olursunuz.

350 TL daha ekleyip bunu almaya çalışın. En azından düzgün bir şey almış olursunuz.
Günlük kullanım için SSD işlemciden çok daha önemli. SSD bulunan 3200U bir model bulamadım. O yüzden mecburen bunu attım.

Günlük kullanım için SSD işlemciden çok daha önemli. SSD bulunan 3200U bir model bulamadım. O yüzden mecburen bunu attım.
Doğru. SSD, günlük kullanımda işlemciden önemli ama atladığınız bir şey var. Depolama, sonradan eklenip çıkartılabilir fakat işlemci değiştirilemez.

Şu an indirimde en azından 8.nesil işlemci ve 8 GB RAM var.
SSD var.
Kendimde Aspire kullanıyorum 8 senedir taş gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…