Günlük ne kadar C# çalışmalıyım?

HD4450

Kilopat
Saat 5'te okuldan geliyorum ders tekrarları ile beraber saat 8'den sonra a 3/4 arasına kadar boşum kaç saat çalışmalıyım? Yeni başladım.

Kendini bıktırmadan çalış. Fazla çalışmaktan iyidir. Baktın sıkılmaya başladın. Kapat.

Saat şartı yok. Vakit bulabildikçe çalışmalısın. Verimlilik önemli. Kendini yıpratmadan, verimli çalışabildiğin kadar çalışmalısın.

Mesela sıkılmıyorsan günde 1-2 saat projeleri inceleyip derslere bakabilirsin baktın bunaldın o günlük kapat zorlama aklında kalmaz.

Saat 5'te okuldan geliyorum ders tekrarları ile beraber saat 8'den sonra a 3/4 arasına kadar boşum kaç saat çalışmalıyım? Yeni başladım.

Öncelikle Her gün çalışmak zorunda değilsin. Önemli olan hızlı öğrenmen değil, mantığını kavraman. Okuldan döndüğünde kendini yorgun hissediyorsan, zihnin doluysa sonra çalış. Yeni bir konuya geçmek için acele etme. Akılda kalıcı olması için de bol bol pratik yap. Yoksa öğrendiklerinin bir anlamı kalmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…