Günlük uygulamalar için notebook tavsiyesi

apollotr77

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşım için küçük netbooklara bakıyorumda hiç bi bilgim yok genelde potansiyel bi oyuncu olduğumdan hiç bu bilgisayarları araştırmadım. Arkadaşım oyun için değil kolayca taşınabilir olsun küçük olsun zaten oyunla işi yok office programları açabilsin(sunum hazırlayabilsin kasmadan) film izlesin yeter ona. 2GB RAM tavsiye ediyorlar bu bilgisayarlardada model tavsiyeleriniz mümkünse Teknosa gibi mağalazarda olursa iyi olur. Baya araştırdım tavsiye edilen netbookları mağazalarda bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 tl altında iyi olur o vazgeçti ama ben almaya karar verdim bu sefer :D programlama okuyorum sadece kod yazmak için ve linux denemek için kullanırım zaten normal notebook kullanıyorum taşıması zor oluyor bana yardımcı 2. pc lazım küçük hafif program açarken yada internette gezerken kasmasın yeter dediğim gibi sade kod yazmak için kullanacam

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı