Gürcistan'dan alınan PS5 Türkiye'de kullanılır mı?

EFO

Hectopat
Selam arkadaşlar, Gürcistan'dan 11.500 TL'ye PS5 alacağım. Bu PS5'i Türkiye'de kullanmamda sorun olmaz değil mi? Türkiye'de satılan ürünler gibi kullanabilirim yani? Ve bu mantıklı bir hareket mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, Gürcistan'dan 11.500 TL'ye PS5 alacağım. Bu PS5'i Türkiye'de kullanmamda sorun olmaz değil mi? Türkiye'de satılan ürünler gibi kullanabilirim yani? Ve bu mantıklı bir hareket mi?

Garantisini kullanman daha zor olacak ama alınabilir. Bazı PS5'lerde konsolu öldüren sıvı metal problemi olmuştu. Yanlış bilmiyorsam küçük bir gruptu ve sebebi de konsolun dik konumlandırılmasıydı.

İfadeler: EFO

Bana sorarsanız matıklı ama bir sorun çıkması halinde Türkiye'den destek alamazsınız.

İfadeler: EFO
Aldım kullanıyorum şu an için bir sorun yok gibi.

Hiç öyle bir sorun yaşamadım gayet stabil calısıyor dostum.

Peki, kutunun içinden çıkan AC tipi güc kablosu Amerikan priz tipine uygun çıkıyor ya, ucuna çevirici mi aldın yoksa AC güç kablosunumu değiştirdin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…