Güvenilir CS:GO kasa açma sitesi önerisi

CS:GO'ya yeniden başladım ve kasa açmak istiyorum. Skin falan çıkarsa iyi olur ama benim bildiğim çıkan skinleri envantere çekmek için minimum 5 dolar falan depozit istiyorlar diye biliyorum, yardımcı olur musunuz? Bir de güvenilir olsun, ayrıca bazı siteler örneğin örnek veriyorum keydrop mesela ismimizin sonuna keydrop eklememizi istiyor, bu tarz siteleride istemiyorum.

Keydropda ismini sonuna koymanı zorunlu kılmıyorlar sanırım ekstra kasa açabiliyordun ismini değiştirdiğinde.

Hocam www.bloodycase.com'dan bahsediyorsunuz sanırım. Nasıl güvenilir mi ?
Hocam kendi deneyimlerime göre konuşursak güvenli. Evet o site. Kayıt olun herhangi birinin referansını girin. Ücretsiz 5 kasayı açın güzel bir şey çıkarsa yatırın 5$ depozito çekin itemleri kapatın siteyi. Güzel bir şey gelmezse hiç depozito ile uğraşmayın bence.

CS:GO'ya yeniden başladım ve kasa açmak istiyorum. Skin falan çıkarsa iyi olur ama benim bildiğim çıkan skinleri envantere çekmek için minimum 5 dolar falan depozit istiyorlar diye biliyorum, yardımcı olur musunuz? Bir de güvenilir olsun, ayrıca bazı siteler örneğin örnek veriyorum keydrop mesela ismimizin sonuna keydrop eklememizi istiyor, bu tarz siteleride istemiyorum.
csgo skins.com var 60 tl fln istiyor

Geri
Yukarı