Güvenilir şekilde coin nerede tutulur?

Sénza

Kilopat
Daha fazla  
Paribu, BtcTurk ve Binance disinda para tutabilecegim guvenilir bir sekilde islem yapabilecegim neresi var?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlem yapmak için bilmiyorum ama uzun süre kripto parayı tutacaksan borsa cüzdanları yerine metamask gibi cüzdanları ya da donanım cüzdanı kullanmanı öneririm. Borsa hacklenir, kapanır, kaçar korkun olmaz.

İşlem yapmak için bilmiyorum ama uzun süre kripto parayı tutacaksan borsa cüzdanları yerine metamask gibi cüzdanları ya da donanım cüzdanı kullanmanı öneririm. Borsa hacklenir, kapanır, kaçar korkun olmaz.

Metamasktan daha iyisi var mi? Bahsettiginiz borsalar gibi bi durumu olmaz dimi?

Metamask'tan daha iyisi var mi? Bahsettiginiz borsalar gibi bir durumu olmaz değil mi?
Yani en çok kullanılan cüzdanlar metamask ve trust wallet. Ben bir borsadan bahsetmedim ama sizin söylediğiniz borsalar genellikle güvenli olarak addediliyor. Ben de binance kullanıcısıyım. Ne kadar denetlenseler de hiçbir borsaya %100 güvenlidir diyemeyiz diye düşünüyorum.

Binance kapatıp kaçarsa kriptodan daha hayır gelmez zaten.Adamlar dünyanın parasını kaldırıyor öyle bir hataya düşeceklerini sanmıyorum,düştüler diyelim kime satacaklar o kadar kriptoyu,kriptonun değeri dibe çakılır,onu ancak şark kurnazları yapar.

400-500 dolarlık Exodus'ta tutmuştum bir sene bir sıkıntı çıkmamıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı