Güvenilir Torrent önerisi

Torrent kullanmak normalde sosyalde izin verilmiyor. Bu konuya nasıl onay verdiler anlamadım.

Aslında Torrent korsan içeriğe girdiği için konunun onaylanması gerekiyordu ama onaylandığını göre sorun yok.

Torrent sadece korsan amaçlı kullanılan bir sistem değil. Tabii siz sadece o amaçla kullandığınız için şaşırdınız onaylanmasına. Konu sahibinin sorusuna gelirsek, qBitTorrent açık kaynak kodlu bir Torrent Client'ı. Gayet güvenilirdir bir sıkıntı çekmezsiniz.

Torrent sadece korsan amaçlı kullanılan bir sistem değil. Tabii siz sadece o amaçla kullandığınız için şaşırdınız onaylanmasına. Konu sahibinin sorusuna gelirsek, qBitTorrent açık kaynak kodlu bir Torrent Client'ı. Gayet güvenilirdir bir sıkıntı çekmezsiniz.

Açıkçası çok fazla Torrent kullanan birisi değilim. Hatta en son geçen sene bir oyunu indirirken kullandım o kadar. Torrent ile indirilecek şeyleri ben bulamıyorum. Normal internetten indiriyorum ben hep. Ya da orijinal alıyorum. Gerçi bilgisayar kullanmıyorum bu dönemlerde orası ayrı.

Yeni konular

Geri
Yukarı