Güvenilir Windows 10 Satın Almak

Enes Kıyak

Hectopat
Daha fazla  
Ben şu an crackli Windows kullanıyorum orjinaline geçeceğim, crack karşıyım. KMSpico sisteme yük bindirdiği ve güvenlik açısından tehlikeli olduğunu öğrendikten sonra soru sormak istedim. Orjinal Windows 10 64bit alacağım ama fiyatları oldukça yüksek ben bazı sitelerde 160 TL'ye buldum sizce güvenilir olabilir mi ? Windows'u etkinleştirirken bu kullandığım Microsoft hesabı ile aldığım sisteme giriş yaparsam crackli Windows'a yani şu an kullandığım sisteme beni yönlendirir mi? Orjinale geçtikten sonra KMSpico ve diğer kötü yazılımları karşı nasıl korunurum? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows satın aldıktan sonra güncellemeler ile zaten defender korur sizi. Defender yetmez diyorsanız antivirüs programı satın alabilirsiniz. Satın almadıktan sonra çoğu antivirüs programları işe yaramıyor. Ben asla o programları satın almam, çünkü sadece kendi ürettikleri virüsleri buluyor. Kaçtane böyle şirket var. Kırılmaz cam hikayesi gibi bunların da.

Windows satın aldıktan sonra güncellemeler ile zaten defender korur sizi. Defender yetmez diyorsanız antivirüs programı satın alabilirsiniz. Satın almadıktan sonra çoğu antivirüs programları işe yaramıyor. Ben asla o programları satın almam, çünkü sadece kendi ürettikleri virüsleri buluyor. Kaçtane böyle şirket var. Kırılmaz cam hikayesi gibi bunların da.
Antivirüs programı kullanmayalım mı yani?

Ben 16 yaşımdan beri bu işlerin içerisindeyim, defender harici kullanmadım. Gereksiz PC'yi yoruyorlar. Biraz araştırırsan ne nedir zaten ortada. :matrix:

Ben Defender'i bile iptal ediyorum. Sebebi kafasına göre (gerçi o da iptal ediliyor) tarama yapmasıdır. Sıfır Antivirüssüz Windows 10 Pro Insider kullanmak gibisi yok. Bilinçli kullanıp her indirdiğin EXE, VBS türevlerini açmayıp linklere tıklamadıktan sonra Antivirüs'e hiç gerek kalmıyor. Ayda bir ADWCleaner açıp taratmak bana kafi geliyor.

Peki şu an crackli kullandığım Windows daki Microsoft hesabı ile yeni alacağım Windows 10 a aynı Microsoft hesabı ile giriş yapsam sıkıntı olur mu yani beni eski crackli Windows a yönlendirir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı