Güvenli internet nasıl kapatılır?

Kromish

Hectopat
Millenicom'dan Türk Telekom'a geçiş yaptım. Otomatik olarak güvenli interneti açmış. Modem arayüzü üzerinden nasıl kapatabilirim bunu. Aradım ama bulamadım arayüzde ne yapmam gerektiğini. Resimdeki yeri mi yapmam lazım?

Ekran Alıntısı.PNG

Millenicom'dan Türk Telekom'a geçiş yaptım. Otomatik olarak güvenli interneti açmış. Modem arayüzü üzerinden nasıl kapatabilirim bunu. Aradım ama bulamadım arayüzde ne yapmam gerektiğini. Resimdeki yeri mi yapmam lazım?

Eki Görüntüle 2098510
İSS'i arayıp kapatmasını söyleyin. Güvenlik duvarını sakın kapatmayın tavsiyemdir.

Hocam modem arayüzü üzerinden demiştim o yüzden yukarıda. Eğer zorunda değilsem arayıp uğraşmak istemiyorum da. Modem arayüzü üzerinden olmuyorsa dediğinizi yapayım.
Her modemde farklı arayüz bulunduğu için sizde nasıldır bilemiyorum, ayarları kurcalayıp bulamadıysanız arayıp kapattırmak en kısa çözüm olur.

Güvenli internet modem arayüzünde olmaz, Türk Telekom sayfasına gidip Online İşlemlere giriş yapın, Online işlemler içerisinde yer alması gerek. Eğer orada yer almıyorsa, Müşteri hizmetlerini aramanız gerek ama online işlemlerde olması lazım, Turknet'te online işlemlerden ayarlayabiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı