Güvenli internet profili oyunları açmayı engelliyor

morkoks

Decapat
Daha fazla  
Geçen sene interneti güvenli internet profili ile almıştık. Bu sene Sea of Thieves, GTA Online'a giremiyorum sadece VPN açarsam girebiliyorum e onu açarsam da haliyle internet yavaşlıyor. Ailem de güvenli internet profilini kapattırmaya izin vermiyor. Daha önce yaşayan veya bir farklı çözümünü bilen var mı?

Geçen sene interneti güvenli internet profili ile almıştık. Bu sene Sea of Thieves, GTA Online'a giremiyorum sadece VPN açarsam girebiliyorum e onu açarsam da haliyle internet yavaşlıyor. Ailem de güvenli internet profilini kapattırmaya izin vermiyor. Daha önce yaşayan veya bir farklı çözümünü bilen var mı?
Aileniz neden güvenli internet profilini kapattırmaya izin vermiyor orasını anlayamadım açıkçası, çok mu sınırlayıcı bireyler yoksa gerçekten sizin sadece derslere odaklanmanızı isteyen, başarı isteyen bireyler mi? Her neyse, illegal aksiyon olacak biraz ancak bu konunun çözümü ancak aile bireylerinizden habersiz online işlem merkezinden güvenli internet profilinin kapatılması olacaktır.

Şu an aynı drumdayım VPN nasıl yaptın? Bilgin varsa bana da söyler misin?

Geri
Yukarı