Güzel atmosferli savaş oyunu önerisi

m1cope

Kilopat
CoD, BF, Sniper Elite gibi serilerin çoğunu oynamadım. Bunlardan ya da farklı oyunlardan offline olarak güzel atmosferli savaş oyunu önerisi yapabilir misiniz?
Spec Ops The Line oynuyordum ama bir süreden sonra çok sıktı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spec Ops The Line neden sıktı ben de başlayacağım spoilersız söylebilir misiniz?
Birkaç yıl önce oynamıştım yeni değil. O yüzden hikayeye çok dikkat edememiştim. Sonradan öğrendim ki önemli olan hikayeymiş aslında. Hikayeye pek dikkat etmezseniz sıkıcı bir siper al - ateş et oyunundan farksız. Sıkılma nedenim de zaten sürekli aynı şeyleri yapıyor gibi olmaktandı. Bir yere gidip siper alıp adam vuruyorum. Sonra farklı bir yere gidiyorum yine aynı. bu döngü devam ediyordu. Zamanla sıkmıştı beni.
Steam'de olduğu için bir ara denemek istiyorum tekrar ama şuan değil.

O serileri neden oynamadınız hocam? Atmosfer olarak COD'un son oyunları bence üst seviye ama para olarak değmez.
Tam yazamamışım. Tüm oyunlarını oynamadım demek istedim.

Birkaç yıl önce oynamıştım yeni değil. O yüzden hikayeye çok dikkat edememiştim. Sonradan öğrendim ki önemli olan hikayeymiş aslında. Hikayeye pek dikkat etmezseniz sıkıcı bir siper al - ateş et oyunundan farksız. Sıkılma nedenim de zaten sürekli aynı şeyleri yapıyor gibi olmaktandı. Bir yere gidip siper alıp adam vuruyorum. Sonra farklı bir yere gidiyorum yine aynı. bu döngü devam ediyordu. Zamanla sıkmıştı beni.
Steam'de olduğu için bir ara denemek istiyorum tekrar ama şuan değil.
Anlıyorum hocam ben de bir deneyeyim dediğiniz gibiyse silerim teşekkürler.

Geri
Yukarı