Güzel gözüken ceket önerisi

228522

Kilopat
Makaleler
4
Doğum günümde biraz kıyafet alacağız. Şu an aklımda beyaz swatshirt, eşofman çeşitleri ve beyaz çorap var. Ancak asıl odak noktası ceket. Her mevsime uygun, modaya uygun güzel gözüken bir ceket istiyorum ancak aşırı popüler kültür ögesi olmaması lazım. İlk başta güzel bir kolej ceketi almak istiyordum ama şimdi canım istemiyor.

Kolej ceketi her şeyle gitmeyebilir, 2 adet ceket alacaksan biri o olabilir. Benim tercihim siyah bir bomber ceket olurdu, sweat üstüne kıyak gider. Ne çok salaş ne çok dar olsun. Altına da kargo pantolon ya da kot, her türlü akar. ++Bomber olmazsa siyah bir kot ceket de iyi gider, deri vs. her şeyle giyilemeyeceği için pek girmedim ama üçüncü tercihim de o olurdu kendi stilime göre.

hatta p&b'de 500 600'e vardı siyah bir bomber, oraya bakabilirsin kafana yattıysa kankam

Kolej ceketi her şeyle gitmeyebilir, 2 adet ceket alacaksan biri o olabilir. Benim tercihim siyah bir bomber ceket olurdu, sweat üstüne kıyak gider. Ne çok salaş ne çok dar olsun. Altına da kargo pantolon ya da kot, her türlü akar. ++Bomber olmazsa siyah bir kot ceket de iyi gider, deri vs. her şeyle giyilemeyeceği için pek girmedim ama üçüncü tercihim de o olurdu kendi stilime göre.

hatta p&b'de 500 600'e vardı siyah bir bomber, oraya bakabilirsin kafana yattıysa kankam
Teşekkürler hocam. Beğendim ama bir tık daha renkli olursa daha hoşuma gider, çoğu şeyle kombin yapılabilse.

Hocam paraya kıyacaksanız Puma'nın ceketleri var. Bende kullanıyorum. Fiyatları 1700, 2000 arasında. Gayet güzel ve şık.

Yeni konular

Geri
Yukarı