Güzel grafikli, güzel hikayeli oyun var mı?

Belki grafikler'ini beğenmemiş olabilirsin fakat Half Life 2 çok iyi.

A plague tale ınnocence.

Sanırım oyun yüzyıl savaşları kara veba dönemine denk geliyor hoşuma gitti oynayacağım mutlaka teşekkürler.
BF serisi, Far Cry 3-4-5.

FARCRY'a başlıyacağım en yakın zamanda BF'nin okuduğum incelemelerinde daha çok mp bölümü iyi olduğu söyleniyor hikayesi o kadar da iyi değilmiş ondan oynamayı düşünmüyorum teşekkürler.

Star Wars: Jedi Fallen Order. Hikayesi de, oynanması da çok iyi.

Witcher 3 oynamayı unutmuşsun.
Ha bir de life is strange önermeyi unutmuşum. Öyle çok bir grafik bekleme ama hikayesi iyidir.

Witcher 3'ü oynamama sebebim böyle büyü ve eski zamanda geçen oyunlar hiç hoşuma gitmiyor. Bazı istisnalar dışında eski zamanda geçen oyunları oynamıyorum. Life is Strange'i çevremden de öneren oldu bir şans vereceğim. Önerilerin için teşekkürler.
Star wars: Jedi fallen order. Hikayesi de, oynanması da çok iyi.

Evet çok güzel oyun onu da oynadım eklemeyi unutmuşum. Yine de teşekkürler.

Life ıs strange grafiklerini pek muhteşem sayılmaz ama hikayesi iyi

Kanka öyle deme bende sevmiyordum büyü oyunları ama Witcher 3 neymiş bir bakayım oynayayım dedim çok iyi oyun oyna.
Hiçbir bölümünde sıkılmazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynamadım, yakın zamanda oynamayı planlıyorum; oynanış videoları iştah açıcı: Hellblade: Senua's Sacrifice.
Aldım 45 dakika sonra iade ettim. Görsellik çok iyi ses tasarımları muazzam bence ama bir yerden bir yere gitmek çok sıkıcı.
Bir tanrıyla savaşmak için kapıya gidiyorum benden bulmacayı çözmemi istiyor gidip çözüyorum tekrar kapıya gitmem gerekiyor. Karakterin yavaş olması haliyle insanı çileden çıkarıyor.

Cyberpunk bekle.

Korku oyunu olabilir diyorsan Outlast serisini öneririm çünkü hem grafikleri güzel hem de hikayesi.
Ayrıca Resident Evil 7 de güzel oyun.
Çok güzel!!!

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…